Rodacy Bohaterom

Nasza szkoła również i w tym roku włącza się w akcję fundacji Lex Lupus "Rodacy Bohaterom". Jest to akcja ogólnopolska, jej pomysłodawcą oraz głównym koordynatorem jest Stowarzyszenie Odra - Niemen. Fundacja Lex Lupus podjęła się koordynacji działań na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W ramach akcji prowadzona jest zbiórka żywności długoterminowej, chemii gospodarczej, kartek świątecznych oraz zniczy: białych i czerwonych na Kresy Wschodnie. Celem nadrzędnym jest pokazanie naszym rodakom, iż nie zostali sami, że nadal o nich pamiętamy i pamiętać zawsze będziemy. Paczki z żywnością oraz życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia trafią do każdego, kto tego potrzebuje, a sama inicjatywa stanowi sposobność do krzewienia polskości i wychowywania młodego pokolenia w duchu patriotyzmu.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami!
Opiekunowie Szkolnego Samorządu Uczniowskiego