Zawody i mistrzostwa sportowe 2019/2020

Oj działo się działo !!!

Od września w naszej szkole odbyło się wiele zawodów i mistrzostw sportowych.

wrzesień 2019

-Mistrzostwa szkoły w lekkiej atletyce  (klasy: IV, Va, Vb, VIa, VIb VII, VIII)

-  Mistrzostwa szkoły w halowej piłce nożnej ( reprezentanci klas: Va,Vb,VIa, VIb, VII, VIII)

- Gminne Biegi Przełajowe (reprezentanci klas IV, Va, Vb, VIa, VIb VII, VIII)

- Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chłopców (rocznik 2005-2006) – nasza szkoła zajęła 6 miejsce

- Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej chłopców (rocznik 2007 i młodsi) – nasza szkoła zajęła 7 miejsce

październik 2019

-Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej dziewcząt (rocznik 2007 i młodsi) – nasza szkoła zajęła 2 miejsce

-Mistrzostwa Powiatu w Mini Piłce Ręcznej chłopców (klasy VI) – nasza szkoła zajęła 2miejsce

-Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej chłopców (rocznik 2005-2006) – nasza szkoła zajęła2 miejsce.

13 stycznia w naszej szkole odbył się finałowy turniej w ramach Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Dzieci Szkół Podstawowych /2007 i młodsi/ w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt. W ścisłym finale znalazły się cztery najlepsze drużyny z powiatu inowrocławskiego: SP nr 4 Inowrocław, SP 14 Inowrocław SP Góra oraz nasza szkoła.

W klasyfikacji końcowej zajęliśmy IV miejsce.
I miejsce SP 14 Inowrocław
II miejsce SP 4 Inowrocław
III miejsce SP Góra

Wszystkim uczestniczkom serdecznie gratulujemy.

Natomiast 14 stycznia 2020r. również w naszej szkole  odbyły się  Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego Szkół Podstawowych w Mini-Siatkówce Chłopców /2007 i młodsi/ .

Mistrzami zawodów została drużyna chłopców ze Szkoły Podstawowej w Rojewie. Drugie miejsce wywalczył zespół z Polanowic. Natomiast trzecie miejsce zajęli zawodnicy naszej szkoły. Najlepszymi zawodnikami tych zawodów byli: Kacper Zwierzykowski SP Wierzchosławice, Bartosz Ziętara SP Złotniki Kujawskie, Bartosz Sypniewski SP Rojewo oraz Jakub Żurawski SP Polanowice. Wyróżnionym zawodnikom wręczono pamiątkowe  dyplomy.

Ponadto najlepsze drużyny mistrzostw zostały nagrodzone medalami i pucharami.