Testuj swoją wiedzę on-line przed egzaminem ósmoklasisty!

Z Mathematics.live uczniowie ósmej klasy mogą przetestować swoją wiedzę przed egzaminem ósmoklasisty! Zapraszamy do wzięcia udziału w próbnych egzaminach i sprawdzenia swoich umiejętności.

Uczniowie, którzy chcą przetestować swoją wiedzę i umiejętności przed egzaminem, mają okazję skorzystać z bezpłatnych próbnych egzaminów. Arkusze, przygotowane przez ekspertów, odzwierciedlają standardy egzaminacyjne.

Próbne egzaminy to doskonała okazja, by przetestować swoje umiejętności przed egzaminem ósmoklasisty. Czeka na Was 18 arkuszy z języka polskiego oraz 16 arkuszy z matematyki, które pozwolą Wam sprawdzić swoją wiedzę w praktyce.

Uczniowie szkół podstawowych będą musieli zmierzyć się z pytaniami o różnej formie. Będą to pytania zamknięte, które wymagają jednoznacznej odpowiedzi, oraz pytania otwarte, które wymagają krótkiej odpowiedzi w formie krótkiego tekstu.

Więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie internetowej: https://www.mathematics.live/egzamin-osmoklasisty/

Wiedza i umiejętności to klucz do sukcesu na egzaminie ósmoklasisty.