Gminny Konkurs Matematyczny dla klas IV-VIII

Dzisiaj, to jest 25 kwietnia 2023r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Gniewkowie odbył się konkurs matematyczny dla szkół z gminy Gniewkowo. Odbył się pod patronatem Burmistrza Gniewkowa Adama Straszyńskiego. Uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę wykazali się dużymi umiejętnościami matematycznymi.  Wśród uczniów klas piątych z gminy Gniewkowo I miejsce zajął Tomek Łukaszewski,  spośród uczniów klas czwartych II miejsce - Hubert Weber, wśród uczniów klas szóstych również II miejsce uzyskał Korynets Yevhen, także II miejsce spośród uczniów klas VII zdobył Jakub Barczak, a wśród uczniów klas VIII z gminy Gniewkowo II miejsce uzyskał  Hubert Jaskulski z klasy VIIIa. Serdecznie gratulujemy naszym matematykom. Nagrody wręczał Pan Burmistrz Adam Straszyński z Panią Dyrektor Szkoły nr 1 im. Wojska Polskiego w Gniewkowie. Organizatorowi konkursu serdecznie dziękujemy za miłą gościnę i słodki poczęstunek.