Dzień talentów

Dzisiejszy dzień z pewnością zostanie zapamiętany na długo dzięki szkolnemu "Dniu Talentów".  To już druga edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem – zgłosiło się aż 31 uczestników. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje talenty i umiejętności, które często rozwijają od najmłodszych lat. Dzięki temu wszyscy obecni mogli przekonać się, jak duży potencjał tkwi w uczniach naszej szkoły! Pamiętajmy, że każdy z nas ma jakiś talent, a my z przyjemnością wspieramy rozwój tych talentów w naszej szkole.  Już teraz czekamy na kolejną edycję "Dnia Talentów"! To niesamowite, że taka pozytywna atmosfera towarzyszy naszym szkolnym wydarzeniom. Niech ta ekscytacja i radość z udziału będą motywacją do jeszcze większych osiągnięć!