GESAL WŚRÓD … UŚMIECHU DZIECI

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe * GESAL * Eugeniusz Skoczyński od ponad 20 lat realizuje własny autorski program szkoleniowo – motywacyjno – integracyjnego w duchu sportowym pod nazwą * G E S A L WŚRÓD ……. *

Aktualnie w ramach akcji * GESAL WŚRÓD … UŚMIECHU DZIECI * prowadzi zajęcia KLUBU MŁODZIEŻOWEGO dla dzieci i młodzieży z Wierzchosławic i z okolicznych miejscowości .

Zajęcia realizowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020 i współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność, Działanie 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR przy wsparciu LGD Czarnoziem Na Soli i prowadzone są przez Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GESAL Eugeniusz Skoczyński pod nazwą „ JUTRO BĘDZIE LEPSZY DZIEŃ „ .

W dniu 30.12.2021r. na naszych zajęciach wyrównawczych, prowadzonych przez trenera sportu i wychowania P. EWĘ SKOCZYŃSKĄ dokonaliśmy pierwszej wstępnej oceny stopnia nabytych umiejętności wśród dzieci i młodzieży – uczestników KLUBU MŁODZIEŻOWEGO . Na podstawie dokonanej oceny jesteśmy bardzo zadowoleni ze stopnia realizacji poszczególnych zadań przez uczestników projektu.

O wysokim stopniu zaangażowania i dobrej zabawie wśród dzieci i młodzieży mogli przekonać się nasi goście a zarazem osoby , dzięki którym możliwa jest realizacji tego przedsięwzięcia :

1. DYREKTOR LGD CZARNOZIEM NA SOLI AGATA MARCISZEWSKA

2. KIEROWNIK SZEAS ALEKSANDRA TABACZYŃSKA

3. DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W WIERZCHOSŁAWICACH

MAGDALENA PŁACHECIŃSKA / W ZASTĘPSTWIE OBECNY ZCA DYREKTORA BARTŁOMIEJ KRZEMIŃSKI /

4. SOŁTYS WIERZCHOSŁAWIC BOGUMIŁA CEGIELSKA